Zacznij sprzedawać w internecie

Opublikowany: 27.03.2022/mateusz

jak zacząć sprzedawać w internecie

Zmieniająca się sytuacja rynkowa Cię zaskoczyła?! #coronavirus

Potrzebujesz przenieść swój handel do internetu?

Możemy uruchomić Twoją sprzedaż on-line nawet W CIĄGU 7 DNI!

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami e-commerce w oparciu o sprawdzone i popularne rozwiązanie PrestaShop.

Dzięki wykorzystaniu gotowego systemu PrestaShop jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie uruchomić sprzedaż on-line dla Twojej marki.

Zakres prac
  • Kompleksowa obsługa e-commerce
  • Wdrożenie platformy PrestaShop
  • Pomoc w wyborze gotowego szablonu lub opracowanie dedykowanego projektu graficznego
  • Wdrożenie szablonu, podstawowa konfiguracja i dostosowanie pod klienta
  • Pomoc w doborze dodatków i ich konfiguracja w tym e-płatności i kurierzy
  • Migracja treści lub pomoc we wprowadzeniu produktów
  • Testy sklepu
  • Optymalizacja techniczna i przygotowanie pod pozycjonowanie SEO
  • Uruchomienie sklepu!

Jak zacząć sprzedawać w Internecie? Indywidualne podejście lub rozwiązanie “pudełkowe”

Dzięki doświadczonemu zespołowi agencji ROXX możemy zaproponować dedykowane podejście i zbudowanie autorskiego wyglądu oraz implementację specjalnych funkcjonalności poszerzających użyteczność Twojego sklepu i dostosowując go do potrzeb danej branży czy rynku.

Możesz liczyć na wsparcie jeśli chodzi o projekty funkcjonalne stron www czy pomoc doświadczonego grafika, ale jeśli zależy Ci na czasie i ograniczeniu kosztów realizacji, możemy zaproponować również wykorzystanie gotowego płatnego szablonu spełniającego Twoje założenia i odpowiadającego Twoim oczekiwaniom estetycznym.

Jak rozpocząć sprzedaż w sieci?

Wszelkie konieczne integracje

Sam silnik sklepu oraz szata graficzna to nie wszystko. Aby sprzedaż przebiegała sprawnie i w maksymalnym stopniu automatycznie konieczne jest spięcie e-płatności oraz możliwych form dostawy Twoich produktów czy usług. Nasz zespół dobierze po konsultacji z Tobą odpowiednie dodatki i skonfiguruje je tak, aby wszystko prawidłowo działało.

Płatności i dostawa

Jeśli jesteś nowy w branży internetowej, możemy Ci również doradzić jakie płatności czy jakie formy dostawy wybrać, z kim podpisać umowę i na jakich warunkach. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, aby przyspieszyć cały proces realizacji.

Skuteczne testy wg listy kontrolnej

Gdy wszystko jest już bliskie ukończenia, wspólnie testujemy sklep wg opracowanej i przez lata udoskonalanej check-listy. Bądź spokojny nic nam nie umknie! 🙂 Testujemy logowanie, rejestracje, zamówienia, powiadomienia mailowe, zwroty, reklamacje, działanie konta Twoich przyszłych klientów. Wszyscy musimy być pewni, że startujemy przygotowani na maksa!

Promocja – czas zaistnieć w sieci!

Gdy wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku, możemy wspólnie porozmawiać o promocji w sieci, tak abyś nie czekał wieki na nowych klientów 😉 Podstawą wszelkich działań reklamowych w sieci jest dobrze zoptymalizowany sklep lub strona internetowa. Zajmujemy się tym od ponad 10 lat i wiemy, co należy zrobić, aby na starcie zyskać kilka punktów na plus. Dlatego wszystkie nasze realizacje, a szczególnie wdrożenia e-commerce PrestaShop są zoptymalizowane w podstawowym zakresie pod kątem działań SEO, SEM czy social media.

A ile to wszystko trwa?

Cóż, zależy od indywidualnych ustaleń, ale w przypadku sprawnej komunikacji i konkretnych oczekiwań możesz nacisnąć guzik START już po 7 dniach od decyzji o podjęciu współpracy z nami!

Nie wiesz, jak zacząć sprzedawać online? Najprostszy sposób to zgłosić się do ROXX Media!

ZAMÓW WYCENĘ