Grafika stron WWW i aplikacji mobilnych

Grafika stron internetowych i projektowanie aplikacji mobilnych to jedno z tych pól, na którym rozwinęliśmy działalność najszerzej. Mamy pod tym względem na koncie duże osiągnięcia i chętnie się nimi chwalimy. Podkreślamy też, że to obszar ściśle związany z takim działem, jak projekty funkcjonalne stron internetowych. W końcu chodzi o to, by wszystko ze sobą współgrało: forma z treścią, projekt z funkcją, kod z zamierzonymi operacjami.

Czym w tym zakresie możemy pochwalić się w ROXX?

Cieszymy się, że dotąd mogliśmy pracować w zakresie grafiki aplikacji mobilnych  i stron WWW z markami z różnorodnych branż. Dokonania dokładnie prezentujemy i wyczerpująco opisujemy w sekcji „Realizacje”. Na pewno warte wyróżnienia są takie projekty jak:

Grafika stron internetowych dla:
— Danio / Danone
— Fujitsu Polska
— sklep internetowy My Manifesto

Projekty aplikacji mobilnych dla:
— Multikino Media
— Discover Today

Jak grafika stron internetowych i projektowanie aplikacji mobilnych powstaje w ROXX?

Przede wszystkim pamiętamy o tym, że grafika stron internetowych i aplikacji mobilnych musi iść w parze z ich użytecznością. To dlatego proces ich projektowania zazębia się u nas z projektowaniem interfejsów, animacją i usługą grafiki 3D oraz funkcjonalnym projektowaniem stron internetowych. Nie zapominamy o tym, że kreacja graficzna ma służyć Klientowi i użytkownikowi, nie portfolio grafików, dlatego stawiamy na wielokrotne testy, badania użyteczności i audyty. Wszystko po to, by nasze projekty były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zgodne z zasadami UX i budujące pozytywne doświadczenie użytkownika.

Jeśli chcesz zaistnieć w internecie – skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy o projekcie dla Ciebie!