Excellent rebranding marki

Klient: Excellent

Excellent S.A. to dynamicznie rozwijająca się polska firma, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju i za granicą. 25-letnia obecność na rynku zaowocowała pozycją w czołówce firm w branży. Excellent S.A. jest naszym klientem od ponad 2 lat.

zakres prac
  • Identyfikacja wizualna
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwis www

Nasz zespół został wyłoniony w ramach przetargu i był odpowiedzialny za kompleksowy rebranding firmy. W ramach działań naszej agencji opracowaliśmy podwaliny nowej komunikacji grupy Excellent i jej spółek córek.

Od zera zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną spółki oraz przygotowaliśmy kodyfikację subrandów Excellent, w tym paletę kolorów i ikonografię. Pozytywny odbiór naszej koncepcji przez klientów pozwolił na sprawne wdrożenie nowego brandingu na wszystkie nośniki.

Nasza współpraca zaowocowała również uporządkowaniem architektury informacji dotychczasowych stron www, co pozwoliło na powstanie nowoczesnego i funkcjonalnego serwisu internetowego grupy, z obszerną dedykowaną częścią poświęconą ofercie łazienkowej.

Nie był to jednak koniec wyzwań: wykonaliśmy również zaawansowany konfigurator ram oraz rozbudowany dział serwisu, a w najbliższym czasie planujemy wdrożenie systemu e-commerce.

Zobacz on-line