Internetowe biura prasowe Dr Irena Eris

Klient: Dr Irena Eris

Recepta na piękno jest na wyciągnięcie ręki! W Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe i nowatorskie technologie. To innowacyjne i kompleksowe podejście do pielęgnacji sprawia, że marka Dr Irena Eris od wielu lat jest ceniona przez Polki.

zakres prac
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwisy www

W podobnie całościowy sposób chcieliśmy zająć się odświeżeniem wszystkich internetowych biur prasowych marki: Dr Irena Eris, Pharmaceris, Lirene, Under Twenty, Kosmetycznych Instytutów oraz Hoteli SPA.

Opracowaliśmy audyt funkcjonalny dotychczasowych biur i po przeanalizowaniu rezultatów przy aktywnym udziale klienta uporządkowaliśmy architekturę informacji, a także zaprojektowaliśmy od podstaw makietę użyteczności.

Każde z internetowych biur prasowych mimo podobnych funkcjonalności jest zupełnie odrębną platformą zarządzaną przez niezależne zespoły specjalistów. Wszystkie 6 marek z portfolio Dr Irena Eris otrzymało niezależny projekt graficzny tożsamy z komunikacją każdego z brandów.

Funkcjonalności powstałych platform prasowych zostały dostosowane do potrzeb dziennikarzy i kontaktów z mediami. Serwisy prasowe są sprzężone z funkcjonalnymi wyszukiwarkami produktów, składników aktywnych oraz zabiegów.

Inwestycja w innowacje na szeroką skalę wyróżnia markę Dr Irena Eris na rynku kosmetycznym. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań to również jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy, dlatego projekt internetowych biur prasowych Dr Irena Eris jest w całości oparty o nasz autorski system do zarządzania treścią CMS.

Internetowe biura prasowe Dr Irena Eris są przystosowane do wszelkich urządzeń mobilnych, zoptymalizowane pod szybkie wyszukiwanie oraz przeglądanie treści.

Biura wszystkich sześciu marek zostały w pełni zintegrowane z systemem do automatyzacji marketingu. Nasza agencja odpowiadała również za zaawansowaną konfigurację narzędzia Google Analytics.

Do obowiązków ROXX należy także ciągła aktualizacja i obsługa biur prasowych Dr Irena Eris.

Zobacz on-line