Serwis internetowy Multikino media

Klient: Vue Entertainment

Multikino Media sp. z o.o. należy do lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie – Vue Entertainment Ltd., który prowadzi obecnie 146 kin z ponad 1321 ekranami. Spółka działa w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Danii, Portugalii i na Tajwanie.

zakres prac
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwis www

Nasza agencja w drodze przetargu stworzyła serwis internetowy www.multikino-media.pl. Poza kreacją zajęliśmy się także obsługą projektu w kanale interaktywnym oraz rozwojem nowych funkcjonalności.

Użyteczny serwis operatora kinowego zbudowaliśmy na autorskim rozwiązaniu CMS, dzięki któremu nasz klient może swobodnie zarządzać aktualną ofertą reklamową oraz premierami kinowymi.

Odwiedzając www.multikino-media.pl znajdziesz najnowsze premiery, zapowiedzi oraz materiały archiwalne.

Wspólnie z grupą Multikino Media zadbaliśmy o to, aby serwis miał bogatą zawartość oraz zapewnił użytkownikowi zestaw ciekawych funkcjonalności.  Zainteresowani mogą założyć konto i zalogować się w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz danych o statystykach filmów. Dla osób zajmujących się planowaniem mediów użyteczne będzie narzędzie do wysyłania precyzyjnego zapytania o konkretną ofertę filmową. System konwersji na serwisie zintegrowany jest z automatyzacją marketingu.

Zobacz on-line